ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לאתר כסף דיגיטלי digitalmoney.co.il המוקדש למטבע ביטקוין (Bitcoin) בפרט ולמטבעות דיגיטליים בכלל. למשמעויות של תחום חדש זה על חיי היום יום בפן המעשי והתיאורטי. פה תמצאו הסברים ברורים, מדריכים מפורטים, סקירות, ניתוחים ודעות מומחים המוצגים באופן ברור מעניין ומובן. אין צורך להיות "מבין" בכלכלה או ב"מחשבים", עם מעט סקרנות ניתן לדעת הכול על תחום חדש זה שצפוי להניע שינויים משמעותיים ומהותיים. כל המופיע באתר נכתב מניסיון אישי של צוות האתר הכולל שימוש מעשי, הטמעה ופיתוח פרויקטים בתחום בשילוב מקורות רשמיים הכוללים קשר ישיר עם המפתחים, מומחים בתחום וקהילות המטבעות השונים. digitalmoney.co.il  הוא מקור המידע המקיף והמקצועי ביותר בעברית אודות ביטקוין ועולם המטבעות הדיגיטליים.  אם יש לכם הארה, הערה או כל רצון לומר מילה אנא אל תהססו! ניתן לפנות אלינו ישירות מהאתר. גלישה משכילה מעניינת ונעימה!

אין לראות באתר זה משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג שהם

מאחורי המיזם digitalmoney.co.il צוות שחבר יחד בכדי להקים את המקור המקצועי והמקיף ביותר בעברית על מטבעות דיגיטליים. מתכנתים, מעצבים, עו"ד, רו"ח אנשי עסקים ועוד, כולם תורמים מזמנם החופשי ולפעמים גם מזמן העבודה…הפרטים האישיים לא ממש חשובים, המידע והשיתוף כן. פה אין אני ואני ואני ואני ואני פה יש מידע רלוונטי המוצג באופן ברור מעניין ומובן.
לשתף את כל המידע הרלוונטי למטבעות דיגיטליים בכלל ולביטקוין בפרט בדרך פשוטה ומובנת. לקוראים טכניים ולקוראים לא טכניים, לקוראים ותיקים ומתחילים.
לשמור על בהירות, פשטות (KIS) ומקצועיות בלתי מתפשרת.
לשלב את הרעיון והקווים המנחים באופן שמכבד אתכם הגולשים ואת זמנכם היקר. לשמור על העקרונות עליהם בנויים כל המטבעות הדיגיטליים: שוויון ודמוקרטיה אמתית.
אנו מעורבים בפרויקטים מעניינים בתחום ותמיד פתוחים להצעות חדשות, אז אם יש לכם הצעה אל תהססו. שלחו מייל או השתמשו בטופס הזה

צוות digitalmoney.co.il

גולן ב.
גולן ב.מייסד
עוסק בתחום הדיגיטלי מאי שם ב 1995. פיתוח אתרים, ממשקים, אפליקציות, תבניות תכנות ועוד, גיימר חסר תקנה ומומחה לכל מה שאונליין. החל את דרכו בעולם המטבעות הדיגיטליים 2011 לערך מאמין גדול בתחום ובפוטנציאל שלו, משקיע נלהב. אקדמאי, סקרן ואוטודידקט. ביום מנהל שיווק ובלילה במיזמיי אונליין כגון כסף דיגיטלי digitalmoney.co.il חושב ששינה זה בזבוז זמן. אבא ובעל אוהב.

עוד ועוד...
עוד ועוד...כותבים ועורכים
צוות האתר מורכב מכותבים, עורכים ועוד תורמים שחיים ונושמים את תחום המטבעות הדיגיטליים אם במשרה מלאה ואם כתחום ענין משמעותי בחייהם. מעבר לכך המשותף הנוסף לכולם הוא שהם מעדיפים להישאר מאחורי הקלעים ולהשאיר את הבמה לנושא עצמו